O portalu

PROFIL

Portal „Józefów News” to portal informacyjny, w którym znajdziesz ważne, użyteczne i ciekawe wiadomości lokalne. Dynamicznie reagujemy na wszystko co dzieje się w Józefowie. Znajdziesz tu również wiele tematów lifestylowych oraz zapowiedzi interesujących wydarzeń. Poznasz miejscaktóre warto odwiedzić jak i propozycje firm z Twojej okolicy.

Naszą ambicją jest stworzenie najlepszego medium poświęconego miastu.

Stawiamy na czystą, przejrzystą, uporządkowaną i dynamiczną formę, a także na szybkość przekazu. Działamy wyłącznie w internecie , nasze materiały tworzymy pod internet, w pełni wykorzystując bogate możliwości tego narzędzia. Dbamy by portal był przyjazny dla użytkowników, intuicyjny w nawigacji a także dostosowany do urządzeń mobilnych – zwłaszcza smartfonów.

„Józefów News” jest portalem niezależnym, finansowanym z reklam. Dostarczamy rzetelnej informacji, pozostawiając naszym Czytelnikom ocenę rzeczywistości. Jesteśmy szybsi od tradycyjnej czyli drukowanej prasy. U nas nie czeka się tydzień lub dłużej by zapoznać się z aktualnościami.

GRUPA REGIO NEWSlokalna energia

„Józefów News” należy do grupy lokalnych portali, która działa na obszarze kilku warszawskich dzielnic i okolicznych miejscowości. Docieramy z przekazem do tysięcy mieszkańców lokalnych społeczności a dzięki zasięgowi naszych mediów, możemy zapewnić klientom skuteczność emitowanych reklam.