Aigostar co to za firma?

Aigostar to europejska marka własna, której produkty obejmują oświetlenie LED, urządzenia elektryczne, sprzęt gospodarstwa domowego i produkty dla zwierząt. Obecnie sprzedaje swoje produkty w Hiszpanii, Włoszech, Holandii, Niemczech i Portugalii.

Na targach MATELEC, Aigostar ma nowo zmodernizowane stoisko o powierzchni 156 metrów kwadratowych. Powierzchnia wystawowa została zaprojektowana zgodnie ze standardami światowej klasy wystaw, prezentując potężną linię produktów Aigostar, innowacyjne osiągnięcia technologiczne i profesjonalne rozwiązania.

Czym jest Aigostar?

Aigostar to firma produkująca produkty dla inteligentnego domu. Jej produkty obejmują oświetlenie LED, urządzenia elektryczne i sprzęt AGD. Obecnie działa w Hiszpanii, Włoszech i innych krajach europejskich. Siedziba firmy znajduje się w Jade 320, DORDRECHT, Holandia.

Firma jest głównym graczem w branży inteligentnych domów, a jej misją jest zapewnienie klientom lepszej obsługi. Oprócz bezpośredniej sprzedaży swoich produktów, Aigostar oferuje również platformę smart shoppingową, która umożliwia klientom robienie zakupów bez konieczności wychodzenia z domu. Usługa ta jest bezpieczna i dostępna dla konsumentów w 164 krajach.

Na ostatnich Międzynarodowych Targach Elektryczności, Elektroniki i Oświetlenia MATELEC, Aigostar zaprezentował swoją potężną linię produktów i nowe osiągnięcia technologiczne. Stoisko przyciągnęło wielu gości i było doskonałą okazją do promowania nowego wizerunku marki Aigostar. Aigostar zawsze będzie podążał za trendami inteligentnego rozwoju rynku i skupiał się na potrzebach klientów. Będzie nadal angażować się w przełomowe rozwiązania technologiczne i innowacyjne zmiany w projektowaniu produktów, aby dostarczać swoim klientom bardziej wydajne rozwiązania dla inteligentnych domów.

Jaka jest przyszłość Aigostar?

Aigostar będzie nadal rozwijać nowe produkty, poprawiać ich jakość, wzmacniać budowanie marki, rozszerzać kanały i promować wyższą jakość usług. Pomoże to Aigostarowi wykorzystać nowo powstający rynek i osiągnąć wzrost marki i wartości.

W tym samym czasie AIGOSTAR będzie kontynuował inwestycje w infrastrukturę, aby zapewnić, że firma spełnia potrzeby klientów i szybko się zmienia. Na przykład najnowszy autonomiczny robot do czyszczenia podłóg aigostar może nie tylko zapisać mapę do wielokrotnego i wielokrotnego czyszczenia, ale także skanować otoczenie pod kątem 360 stopni, dzięki czemu może rozpoznać teren i przeszkody w domu, zrozumieć stan czystości, a następnie wrócić do stanowiska ładowania w celu przechowania. Jest to długoterminowa inteligentna droga, która będzie bardzo ważna dla przyszłości inteligentnego robota sprzątającego. Jest to wielki przełom w branży i sprawi, że stanie się ona bardziej inteligentna.

Oceń artykuł: Aigostar co to za firma?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5