Jakość Powietrza Józefów

Tutaj znajdziesz informacje na temat jakości powietrza w Józefowie w czasie rzeczywistym. Nasz raport prezentuje obecne wartości stężenia pyłów PM2,5, PM10 oraz gazów NO2, SO2. Oprócz tych danych, udostępniamy również prognozy zanieczyszczenia dla miejscowości Józefów oraz dane historyczne.

Dzięki naszym aktualizacjom na żywo, możesz monitorować bieżący stan zanieczyszczenia powietrza, co pozwala Ci lepiej chronić swoje zdrowie. Zapraszamy do zapoznania się z interaktywnym raportem poniżej i skorzystania z cennych informacji, które pomożą Ci podejmować świadome decyzje na co dzień.


Stan Jakości Powietrza w Józefowie dzisiaj

Dane ze stacji pomiarowych w Józefowie potwierdzają dzisiaj dobry stan jakości powietrza. Brak ostrzeżeń przed wysokim stężeniem szkodliwego ozonu czy tlenku węgla wskazuje, że środowisko i zdrowie publiczne nie są zagrożone.

Smog Józefów (22.05.2024) - zalecenia

Aktualnie w Józefowie jakość powietrza jest dziś dobra, co sprzyja wycieczkom rowerowym. To doskonały moment, by odkrywać miasto na dwóch kółkach. Ogranicz korzystanie z samochodu, by przyczynić się do utrzymania czystego powietrza. Ciesz się zdrowym stylem życia w harmonii z naturą.