BMW E60 Xenon D1S czy D2S?

Jeśli chcesz zmodernizować swoje BMW E60 Xenon, masz kilka możliwości. Są to między innymi reflektory D1S, D2S i D4S HID.

Wszystkie mają podobne rozmiary i specyfikacje technologiczne, ale to, który z nich będzie dla Ciebie odpowiedni, zależy od Twoich preferencji. Pozwól, aby Underground Lighting pomogło Ci znaleźć idealną opcję dla Twojego pojazdu!

Modernizacja pierścieni Angel Eye

Jeśli masz BMW E60 Xenon D1S lub D2S z fabrycznymi pierścieniami Angel Eye, możesz zrobić kilka rzeczy, aby je zmodernizować i poprawić ich wydajność. Po pierwsze, możesz wymienić żarówki halogenowe używane do podświetlania tych pierścieni na żarówki LED.

Ta modernizacja zapewni Ci dużo jaśniejsze, białe światło, które będzie świetnie wyglądać i nie wypali Twoich reflektorów! Możesz też dodać do samochodu pilota, który będzie włączał i wyłączał światła lub zmieniał ich kolory.

To bardzo łatwy projekt typu „zrób to sam”, który wymaga tylko podstawowych narzędzi i około godziny na jeden reflektor. Jest to świetne uaktualnienie dla każdego, kto ma mentalność majsterkowicza, chce zaoszczędzić pieniądze i chce uzyskać fajny wygląd swojego samochodu.

Zwiększ jasność

Światła ksenonowe to cud techniki, który ma wielu fanów w społeczności motoryzacyjnej. Mogą działać do dziesięciu razy dłużej niż ich halogenowe odpowiedniki i dają dużo światła w małej obudowie.

Zużywają też o wiele mniej energii niż ich poprzednicy, co czyni je mądrym wyborem dla środowiska i Twojego portfela. Możesz nawet kupić bezrtęciową żarówkę D4S, która jest jednym z bardziej ekologicznych źródeł światła.

Zestaw reflektorów bi-ksenonowych LED Ziza Performance EvoX-R 2.0 jest obowiązkowym elementem wyposażenia dla właścicieli BMW, którzy chcą w pełni wykorzystać możliwości swojego pojazdu. Zestaw zawiera parę bi-ksenonowych reflektorów o wysokiej intensywności oraz parę diodowych świateł mijania i drogowych z dopasowaną optyką. Najlepsze jest to, że zestawy są łatwe w montażu i proste w demontażu. Możesz nawet zamienić światła drogowe i mijania na zestaw świateł przeciwmgielnych!

Ulepsz technologię

Jeśli chcesz unowocześnić technologię w swoim BMW E60 Xenon D1S lub D2S, możesz to łatwo zrobić za pomocą zestawu modernizacyjnego. Zestawy te zostały zaprojektowane tak, aby zastąpić istniejące projektory halogenowe Twojego samochodu nowymi reflektorami bi-ksenonowymi, które oferują mocniejszą wiązkę światła i większą trwałość niż standardowe żarówki. Zestawy te są również łatwiejsze w montażu niż projektory OEM, dzięki konstrukcji odpornej na magistralę Canbus i łatwej konwersji halogenów na ksenony.

Jeśli rozważasz modernizację Xenon D1S lub D2S, pamiętaj, aby wybrać produkt wysokiej jakości. Musisz mieć pewność, że wybrany produkt wytwarza jasne i niezawodne światła oraz jest wykonany zgodnie z surowymi specyfikacjami. Ważne jest również, aby upewnić się, że żarówka ksenonowa nie jest narażona na działanie wysokich temperatur i starzenie się, co może zmniejszyć jej wydajność i jasność. Te wysokiej jakości żarówki znajdziesz w ofercie wielu marek, takich jak Hella, Flosser, Philips i Osram-Sylvania. Są one dostępne w wersjach standardowych i o długiej żywotności.

Sprawdź, jak wyglądają

BMW E60 Xenon D1S lub D2S nie jest przeciętnym sedanem, emanuje stylem i wyrafinowaniem. Jeśli chcesz urozmaicić swoją jazdę, nowy zestaw reflektorów jest najlepszym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz czegoś bardziej błyszczącego, blingtastyczne żarówki LED mogą być tym, czego potrzebujesz. Olśniewający system oświetlenia LED nie tylko zwiększy widoczność Twojego pojazdu, ale także poprawi wrażenia z jazdy i sprawi, że Twój samochód będzie lepiej widoczny na nocnym niebie. Wybór odpowiedniej żarówki LED nie jest tak trudny, jak mogłoby się wydawać.

Oceń artykuł: BMW E60 Xenon D1S czy D2S?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5