Codewise – czym się zajmuje?

Codewise jest firmą, która dostarcza oprogramowanie do zarządzania, optymalizacji i monetyzacji kampanii reklamowych online. 3 lata z rzędu została uznana za jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie.

Codewise udało się osiągnąć ten niesamowity, wykładniczy wzrost dzięki zbudowaniu zaufanej marki i oferowaniu przełomowych produktów. Firma traktuje również priorytetowo swoich klientów i upewnia się, że mają oni jak najlepsze doświadczenia podczas korzystania z jej produktów.

Zeropark

Zeropark to sieć reklamowa, która oferuje reklamodawcom dostęp do ponad 15 miliardów wizyt miesięcznie. Oferuje również zaawansowane opcje targetowania, od słów kluczowych i geograficznych po urządzenia i wersje systemu operacyjnego.

Najgorętszą rzeczą w Zeropark są obecnie reklamy push, które dostarczają krótkie, klikalne wiadomości na urządzenia mobilne lub komputery stacjonarne użytkowników w formie powiadomienia. Są również nieinwazyjne, co sprawia, że są bardziej angażujące niż inne formaty reklam.

Dodatkowo oferują różne typy kampanii, takie jak RON, Źródło i Słowo kluczowe. Dobrym pomysłem jest przetestowanie wielu typów kampanii, co pozwoli Ci określić najlepsze kombinacje, które sprawdzą się w Twoim biznesie.

Zeropark oferuje również estymator ruchu, który pozwala oszacować ilość ruchu dla każdego typu kampanii, GEO, słów kluczowych, źródeł i innych. Możesz również przesłać listę celów premium, aby zakupić bardziej ukierunkowany ruch. W ten sposób możesz zmaksymalizować swój ROI, jednocześnie minimalizując wydatki.

Voluum

Voluum to platforma analityki marketingowej, która oferuje solidne śledzenie, analizę w czasie rzeczywistym i automatyczną optymalizację. Zawiera również algorytmy wykrywania oszustw oparte na sztucznej inteligencji.

Oprogramowanie jest przeznaczone dla zespołów medialnych każdej wielkości, marketerów efektywnościowych, agencji, blogerów i innych. Integruje się z ponad 70 sieciami reklamowymi i pomaga użytkownikom zanurzyć się głębiej w analityce ich kampanii.

Aby zapewnić, że Twoje kampanie są optymalizowane na bieżąco, Voluum automatycznie rozdziela ruch do najbardziej wydajnych elementów kampanii. Aby zapewnić optymalizację kampanii, Voluum automatycznie dystrybuuje ruch do elementów kampanii, które osiągają najlepsze wyniki. Oferuje również funkcję niestandardowych powiadomień, aby pomóc Ci zobaczyć i zareagować na wydajność.

Codewise, pierwszy w branży dostawca rozwiązań do pomiaru i zarządzania reklamami online opartych na sztucznej inteligencji dla marketerów cyfrowych, uznany przez Financial Times za jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie, wzbogacił swoją platformę Voluum Tracker o Anti-Fraud Kit, stając się jedyną platformą analityki reklamowej, która posiada kompleksowe rozwiązanie do wykrywania oszustw reklamowych. Według Juniper Research, oszustwa reklamowe kosztują reklamodawców około 18 miliardów dolarów rocznie i szybko rosną.

NetAcuity Edge

W miarę dojrzewania internetu, marketerzy i reklamodawcy online wymagają większej dokładności i większej granulacji. NetAcuity EdgeTM firmy Digital Element łączy tradycyjną analizę infrastruktury z wiedzą uzyskaną od globalnej sieci partnerów handlowych, aby lepiej odwzorować internet. Pozwala to na hiperlokalne geotargetowanie z zachowaniem najwyższych standardów prywatności użytkowników końcowych.

Oprócz dostarczania reklam dostosowanych do lokalizacji, NetAcuity Edge może być również wykorzystywany do zwiększenia zasięgu i reakcji na kampanie online. Dzieje się tak dzięki wykorzystaniu dodatkowych zestawów danych, takich jak prędkość połączenia i operator komórkowy.

Nowa technologia PulseTM firmyNetAcuity Edge rozszerza możliwości targetowania IP ukierunkowanego na urządzenia mobilne, wykorzystując ruch i infrastrukturę komórkową połączoną z siecią Wi-Fi. Jest to pierwsze rozwiązanie tego typu, które oferuje dokładniejsze, a jednocześnie chroniące prywatność, targetowanie mobilne. Wykorzystuje ono miliardy transakcji lokalizacyjnych w urządzeniach i zapewnia marketerom bardziej precyzyjny, punktowy cel geolokalizacyjny dla reklam online, promocji, treści i komunikatów.

Metahero

Metahero to platforma oparta na blockchainie, która pozwala użytkownikom skanować ludzi i przedmioty w ultra wysokiej rozdzielczości. Celem projektu jest również stworzenie największej bazy danych zeskanowanych w 3D rzeczywistych przedmiotów i osób.

Aby to osiągnąć, zespół współpracuje z Wolf Studio, wiodącą firmą zajmującą się skanowaniem 3D, a także z innymi partnerami. Razem próbują zrewolucjonizować świat technologii i kryptowalut.

Aby ich platforma odniosła sukces, zespół stworzył rodzimy token o nazwie HERO. Token ten może być używany do płacenia za skany i transakcje w ramach ekosystemu Metahero. Można go również wykorzystać do kupna ziemi w Everdome, metawersji Metahero.

Oceń artykuł: Codewise – czym się zajmuje?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5