Czy Harry Styles jest gejem?

One Direction, Harry Styles, zdobył sławę dzięki dumnemu odrzucaniu norm płciowych i promowaniu równości. W tym roku wystąpił w kilku filmach, w tym w filmie „Mój policjant”, który opowiada o gejowskich romansach w Anglii lat 50. W filmie Styles gra policjanta, który zakochuje się w kustoszu muzeum. Występuje także w filmie romantyczno-periodycznym Don’t Worry Darling, którego reżyserem jest jego dziewczyna Olivia Wilde.

Rozmawiał z kobietami

Odkąd Harry Styles zyskał sławę, był związany z ogromną ilością kobiet. Umawiał się z wieloma modelkami, celebrytkami, a nawet z byłymi koleżankami z zespołu One Direction.

Jednak zawsze był bardzo prywatny w kwestii swoich związków i nigdy nie mówił o nich publicznie. To doprowadziło do wielu spekulacji na temat tego, z kim się spotyka i jak wygląda jego życie osobiste.

Na przykład, był kiedyś związany z Nicole Scherzinger, którą poznał, gdy jeszcze brał udział w programie The X Factor. Jak podaje The Sun, mieli „romans” podczas programu, a następnie podobno spiknęli się ponad trzy lata później, kiedy był członkiem One Direction.

Spotykał się także z modelką Victoria’s Secret Camille Rowe w 2017 i 2018 roku, ale rozstali się po prawie roku. Napisali razem piosenkę Cherry, w której przyznał się do zdradzania jej.

Ma dziewczynę

Harry Styles, piosenkarz i członek One Direction, umawiał się z kilkoma kobietami. Jednak obecnie jest w związku z aktorką Olivią Wilde.

Zgodnie z doniesieniami magazynu People, para spotyka się już od kilku miesięcy. Zdjęcia pary zostały opublikowane na początku tego tygodnia i wygląda na to, że są ze sobą poważnie związani.

Para po raz pierwszy związała się romantycznie w styczniu 2021 roku, kiedy to zauważono ich trzymających się za ręce na weselu w Montecito w Kalifornii. Potem zaczęli spędzać razem czas z dala od ciekawskich oczu. W końcu para przeniosła się z Londynu do Los Angeles. W lipcu odbyli także podróż do południowych Włoch i zostali przyłapani na zabawie na jachcie.

Ma partnerkę

Harry Styles ma partnerkę, a ich związek jest całkiem poważny. W ciągu ostatniego roku wielokrotnie widziano go trzymającego się za ręce z Olivią Wilde, byłą modelką Victoria’s Secret i reżyserką.

Zanim została gwiazdą okładki Vogue’a, Wilde pracowała w przemyśle filmowym jako aktorka, reżyserka i pisarka. Wystąpiła w wielu filmach, takich jak „House”, „Ted Lasso” i thriller „Don’t Worry Darling” z 2021 roku, który wyreżyserowała i w którym wystąpiła Florence Pugh.

Styles i Wilde po raz pierwszy spotkali się podczas kręcenia filmu i wielokrotnie widziano ich razem. Przeszli nawet po czerwonym dywanie podczas weneckiej i nowojorskiej premiery filmu „Don’t Worry Darling” we wrześniu 2022 roku.

Jest biseksualny

Harry Styles nie jest otwarty w kwestii swojej seksualności, ale wspiera społeczność LGBTQ. Na swoich koncertach wymachuje flagą dumy i jest głośnym obrońcą praw LGBTQ.

Fani spekulują, że Styles jest biseksualny, ale on sam nie chce tego potwierdzić. Zamiast tego wyjaśnia, że nie chce uczynić siebie bardziej sławnym, odpowiadając na te pytania.

Styles, członek zespołu 1D, stał się gwiazdą popu dzięki swojej muzyce i występom w programach takich jak The X Factor. Wydał kilka albumów i koncertował na całym świecie.

Obecnie jest w trasie i wydaje swój trzeci album, Fine Line. W tym roku pojawi się również jego film. Wystąpi w filmie My Policeman, w którym zagra policjanta geja.

Oceń artykuł: Czy Harry Styles jest gejem?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5