Spotkanie mieszkańców Józefowa z przedstawicielami inwestycji kolejowej


W środę, 14 stycznia 2026 roku, w sali głównej Miejskiego Ośrodka Kultury w Józefowie odbędzie się spotkanie mieszkańców z przedstawicielami inwestycji kolejowej. Wydarzenie zainicjowane przez Burmistrza Marka Banaszka ma na celu kontynuację dyskusji na temat wcześniejszych tematów poruszonych podczas poprzedniego spotkania. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z nowymi informacjami dotyczącymi zmian w kursowaniu pociągów oraz z planami dotyczącymi komunikacji zastępczej. Spotkanie ma również na celu zbudowanie trwałej relacji pomiędzy mieszkańcami a inwestorami.

Podczas nadchodzącego spotkania zarówno inwestor PKP PLK, jak i główny wykonawca, firma Trakcja S.A., będą dostępni w celu odpowiadania na pytania i wątpliwości mieszkańców. Zgromadzeni będą mogli uzyskać szczegółowe informacje dotyczące realizacji inwestycji kolejowej oraz dotychczasowych ustaleń. Tematy, które pojawią się w dyskusjach, obejmą również kwestie, które mogą wpływać na codzienne życie mieszkańców, takie jak planowane przerwy w kursowaniu pociągów.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do rejestrowania spotkania oraz publikacji materiałów z niego na stronie internetowej miasta, w mediach społecznościowych oraz w lokalnym piśmie samorządowym „Józefów nad Świdrem”. W związku z tym, uczestnicy powinni być świadomi, że ich wypowiedzi mogą być dokumentowane. Spotkanie stanowi doskonałą okazję do wyrażenia swojego zdania oraz zacieśnienia współpracy między mieszkańcami a przedstawicielami inwestycji kolejowej.

Źródło: Urząd Miasta Józefów


Oceń: Spotkanie mieszkańców Józefowa z przedstawicielami inwestycji kolejowej

Średnia ocena:4.56 Liczba ocen:5


Zobacz Także